delivery with dolly by hand

Skup owoców

Zainteresowanych sadowników przedstawieniem oferty podczas skupu owoców prosimy o kontakt – numerem telefonu +48 663 779 172.

Platforma zakupowa

Informujemy, że decyzją Zarządów spółek współpracujących z BZK Group, do których należy Bakoma Bis Sp. z o.o., wprowadzamy centralizację postępowań zakupowych dla wszystkich spółek współpracujących.

Do Państwa dyspozycji oddajemy narzędzie elektroniczne zwane Platformą Zakupową, które umożliwi Państwu oferowanie i sprzedaż Państwa produktów nie tylko spółce Bakoma Bis Sp. z o.o., ale również pozostałym spółkom współpracującym z BZK Group.

Dzięki Platformie zakupowej otrzymacie Państwo możliwość szybszego dostępu do zapytań ofertowych spółek współpracujących z BZK Group oraz składania ofert co pozwoli na optymalne wykorzystanie czasu i potencjału naszych firm.

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się na stronie https://zakupy.bzkgroup.pl i dołączenia do grupy naszych uprawnionych dostawców.

O nas


Jako firma z długoletnią tradycją od ponad 20 lat doskonalimy i powiększamy gamę naszych produktów, oferując naszym klientom najwyższej jakości komponenty owocowe dla przemysłu mleczarskiego, mrożone owoce i warzywa oraz musy owocowe. Truskawki, wiśnie, jabłka pozyskiwane od okolicznych rolników, pozwalają nam tworzyć pełnowartościowe produkty doskonałej jakości.

BAKOMA-BIS – Wszelkie prawa zastrzeżone